Czy nadal dobrze jest być redaktorem prowadzącym?
Jak dobrze pamiętacie w zeszłym roku miałem przyjemność przeprowadzić wywiad z Łukaszem Morawskim . rozmawialiśmy wtedy o tym jak to jest być redaktorem prowadzącym CD-Action. W tym roku z racji na 30-lecie magazynu przyszła pora na trochę dłuższą rozmowę a w niej między innymi: świętowanie urodzin magazynu, pogoda podczas imprezy oraz plany redakcji na przyszłość. Po to i więcej odsyłam do materiału, który trafił na kanał YouTube.
Jeśli natomiast ominęły was poprzednie materiały z Expo, to odsyłam to dwóch materiałów, które już możecie znaleźć na stronie:




